La Quinta De Conin Villa
| Wifi Wi-Fi | 24 órás szolgáltatások 24 órás recepció | Bejelentkezés/Kijelentkezés Gyors be- és kijelentkezés |
| Úszómedence Fűtött úszómedence | Tárgyalótermek Tárgyaló/bankett létesítmények | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák |
| Gyerekbarát Játszótér Játékterem | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
14 vendég befogadására alkalmas, az 1 hálószobás La Quinta De Conin Villa Miranda olyan jelentős kulturális nevezetességektől, mint a Queretaroi Regionális Múzeum, körülbelül 7 km-re található.
Az Alameda Hidalgo park körülbelül egy 15 perces vezetésre, a Querétaro Kongresszusi Központ pedig 2 km-re helyezkedik el a szálláshelytől. A Miranda városi szállás olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a 8 km-re lévő Szent Ferenc-szentély.
A La Quinta De Conin Villa kilátást biztosít a kertre. A Miranda városi ingatlan magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel. Hajszárító és törölközők is biztosított az ön kényelméért.
A 4 fürdőszobás villában tartózkodó vendégek igénybe vehetik a rendelkezésre álló önellátó felszereléseket, többek között elektromos vízforralót, hűtőt és konyhai edényeket. Továbbá a vendégek önellátáshoz étkezőt is használhatnak. A vendégek továbbá a Puente Conin buszállomást szomszédságában találják a Miranda városi villától. A villa fűtött úszómedencét, valamint karaokét kínál.
- Helyi látnivalók
- Grutas La Esperanza4966 km
- Repülőterek
- Queretaro, Queretaro (QRO-Queretaro nemzetkozi repuloter)26 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- 24 órás recepció
- VIP be-/kijelentkezés
- Gyors be- és kijelentkezés
- Háziállat engedélyezett
- 24 órás biztonsági szolgálat
- Allergiamentes szobák
- Valutaváltó
- Kandalló
- Kulcskártya belépés
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Fűtött úszómedence
- Kültéri úszómedence
- Karaoke
- Szórakoztató műsorok
- Napozóterasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Sekély végű medence
Szolgáltatások
- Reptéri transzfer felár ellenében
- Takarítás
- Autókölcsönző
- Élelmiszer bevásárlási szolgáltatás
- Tárgyaló/bankett létesítmények
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Fűtés
- Belső udvar
- Terasz
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
- CD-lejátszó
- Táblajátékok
- Játszótér
- Játékterem
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a La Quinta De Conin Villa kínálatából?
Igen, a La Quinta De Conin Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető fűtött úszómedencét. - ❓
Milyen szolgáltatásokat kínál a La Quinta De Conin Villa vendégeinek?
A La Quinta De Conin Villa olyan szolgáltatásokat nyújt, mint a 24 órás recepció. - ❓
Kik a villa leggyakoribb vendégei?
Bár a villa különösen az üzleti ügyben járó vendégek körében kedvelt, minden vendéget szívesen látnak. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a La Quinta De Conin Villa területén tartózkodunk?
Miranda nevezetességei közé tartozik a Querétarói vízvezeték és az Alameda Hidalgo park, amelyek 6 km-re, illetve 7 km-re találhatók a La Quinta De Conin Villa területétől. Ezenkívül a Querétaro Kongresszusi Központ (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.